mickey the mic

Reserveren als groep

Wil je met een groep komen zingen bij The End?

Dan willen we je adviseren om bij meer dan tien personen te reserveren. Zo kunnen we ervoor zorgen dat er zeker plek is voor jullie en jullie gegarandeerd karaoke kunnen zingen. Karaoke is een erg leuke activiteit voor groepen. Zo is het een leuk idee voor een bedrijfsuitje in Groningen, maar ook voor een vrijgezellenfeest of een verjaardag. Met karaoke beleven jullie een onvergetelijke avond!

De prijs van het reserveren als groep

Wanneer je als groep reserveert kost dat € 5,80 per persoon. Dit is inclusief twee voordelige consumptiebonnen.

Zo ben je er niet alleen verzekerd van dat jullie allemaal de mogelijkheid hebben om karaoke te zingen, maar hebben jullie ook nog eens twee voordelige drankjes.

Dit is géén privé karaoke, ook ben je met een groepsreservering niet verzekerd van zitplaatsen.

Willen jullie meer privacy tijdens de karaoke? Bekijk dan onze optie privé karaoke

Bij de reservering kan je voordelige consumptiemunten bestellen.

De reservering is het enige moment dat de consumptiemunten besteld kunnen worden. Onze consumptiemunten zijn voordeliger dan de standaardprijzen bij de bar. Met consumptiemunten kunnen alle consumpties besteld worden. Hoeveel consumptiemunten er nodig zijn voor een drankje hangt af van de consumptie zelf. Bier, wijn en fris kan je met één consumptiemunt bestellen. Consumptiemunten kunnen alleen tijdens de reservering worden besteld.